маг

Кожна людина маг і ясновидець!

Отже, приготуйтеся до зміни своїх переконань і виходу із зони комфорту, тому що мені є що Вам сказати.
Мій 13 річний практичний досвід спілкування з пацієнтами та навчання людей дозволяє мені стверджувати, що кожна, абсолютно кожна людина є ясновидцем і магом.
У кожної людини, не залежно від віку, родоводу, віросповідання і раси, є ті здібності, які обивателі звикли формулювати, як над-здібності.
Вважаю, що дійсною над-здатністю є додаток колосальної волі і зусиль до розкриття свого потенціалу і вміння опанувати інструменти свого Духа.
Немає в цьому світі людей, які б не відчували хоча б раз “Де-жа-вю”, а це приклад яснобачення або один з його видів.
Не буває так, що знайомлячись з будь-яким новою людиною, Ви не відчуваєте ніяких відчуттів по відношенню до нового персонажу у Вашому житті – Ви абсолютно точно можете сказати, сподобалась Вам людина чи ні – це означає, що Ви за замовчуванням вступаєте у взаємодію з цією людиною.
І скажу Вам по секрету, Ви щогодини, з життя в життя, постійно перебуваєте у взаємодії з усім оточуючим. Все є енергія, а отже все перетікає в одне одне.
Якщо врахувати, що весь Всесвіт побудовано на взаємодії або взаємообміні або на рухові енергій, Ви завжди берете участь в процесі обміну енергіями, значить Ви завжди маг і ясновидець.
Задатки родові і екстрасенсорика – це всього навсього добре розвинені в минулих втіленнях структури, свідомий Дух яких веде їх дорогою почуття-знання, по їх власне обраному Шляху. Але це зовсім не означає, що всі інші не можуть опанувати магію (техніку прямої взаємодії енергіями) або яснобачення (усвідомлений прийом, передача і аналіз енергії та інформації).
Однак, існує багато помилок з приводу магії і яснобачення, що це саме таке і як цим працювати.
Це вже зовсім інша історія, а поки вдумайтеся в те, що я написала вище, починайте усвідомлювати багатовимірну реальність, в якій Ви Маг і Ясновидець, адже по образу та подібності ми всі – діти Творця.

Comments are closed.