деньги

Фінансовий канал: міфи та реальність

З часів початку існування грошей у світі людей почала існувати потреба в отриманні та утриманні грошей.
На сьогодні, з огляду на карму держави нашої і ситуації сьогодення, та особливо – влади, питання грошей для всіх є особливо актуальним.
Якщо Ви хочете мати багато грошей без докладання зусиль і готові віддати за отримання грошей життя своє, або здоров’я близьких, або ще чимось пожертвувати – далі цю статтю можете не читати.

З такими бажаннями Вас чекає величезна кількість чорних магів, яка втілює 100% бажань у фізичній реальності, за короткі терміни будь-хто темний надасть Вам гроші. І не дивно, що поки не сталося кінця світу чергового, у колег із зворотного боку корпорації приплив клієнтів неймовірно збільшився- люди вважають, раз ми всі все ще не вмерли, значить треба жити і жити треба добре… Правда, для мене це означає, що через якийсь час мені і моїм колегам по реанімації по дорозі на кладовище, роботи прибуде неймовірна безліч…
А поки, хотілося б показати деякі “не зовсім розумні” уявлення про фінансовий канал, відкриття грошового потоку і іншим рекламним фішках.

З огляду на, що рівень духовних і магічних знань в масах не такий великий, обдурити людину завжди легко – звичайно: переконливо і красиво звучить поняття “збагатимо за 1 сеанс” або “відкриємо фінансовий канал”. Психологічна солодкість цієї фрази 200% – Ви бачите те, що Вам смакує з’їсти і природно їсте це, не читаючи склад( … Багато хто плутає енергію бажання і пристрасті з плодами творіння, розганяють і піднімають ще нібито кундаліні, наприклад …
Поняття фінансів взагалі розкрито в багатьох працях окультних і духовних, як енергія достатку духовного, особистого і родового.
Як кожен для себе буде розуміти слово “гроші” – зло це чи щастя-справа особисто кожного. Тільки крім усього, було б бажано пам’ятати, що гроші-це енергія витрачена, або яка виражається і споживана, що надходить і витікає, яка так само підпорядковується законам світобудови.
І якими б не були закони Всесвиту – зокрема – витрачений ресурс повинен поповнюватися, або там де пішло, прийде знову – всі ці закони прописані одним розумінням простої взаємодії – ти мені-я тобі. Якщо людина старається і зусилля її є активними, вона завжди отримує за це винагороду- це так само простий закон карми- будь-яка дія має наслідок. І це означає, що не прибуває грошей там, де не прикладають зусиль. І так само, співвідношення витраченого ресурсу і прибуваючої компенсаціі- взаємозалежні і пов’язані поняття – все у всесвіті прагне до балансу, баланс існує і в фінансовій сфері, а не прибуток 500% при витраті 1% (як обіцяли, наприклад, банки до кризи і з іпотекою потрапив народ в глибоку яму, м’яко кажучи).
Знаєте, не треба мати сім п’ядей у ​​чолі, щоб вміти аналізувати і міркувати логічно (від слова Логос) – перш бажань людських має йти розум і розуміння, що безкоштовний сир буває тільки в мишоловці. Якщо Вам кажуть “безкоштовно”, це означає, що покривати витрати по ресурсу буде той, хто роздає що-небудь безкоштовно. І якщо це в його силах (спонсорство, донорство) – чудово, дай Бог, такій людині- лише прибуватиме ще більше, ніж вона віддасть. Адже спрацює принцип компенсації.
Є кілька простих речей, які було б корисно розуміти:

  • Якщо у Вас є хронічна тяга до “шари”, до пошуку наживи без зусиль, перш подумайте, чому хтось щось Вам повинен просто так? Якщо Ваші роздуми закінчуються на розумінні “тому що я такий хороший” – Ваше почуття власної важливості ніколи не збагатить Вас.
  • Якщо у Вас є розуміння, що за все в житті треба платити і краще платити грошима, є звичка залишати офіціантам гідні чайові і не торгуватися на ринку – гроші будуть завжди проходити через Ваші руки, інше питання чи є у Вас розуміння, як їх треба утримувати і з якою швидкістю та обсягом повинні проходити фінанси через Вашу структуру.
  • У кожної людини є свої фінансові конфігурації, це і розташування планет в гороскопі народження і кармічні конфігурації (родові і особисті, або реінкарнаційні, або духовні). Всі ці аспекти запросто розрахувати, для цього є методики і методи, тести і розрахунки. Важливо розуміти, що такі зміни є зумовленими, але не фатальними – все можна трансформувати, якщо Дух готовий трудитися. І працю треба починати з себе, перш за все, а не з криків: “я стільки роблю і нічого не маю!”. Це знову таки, спроба ЕГО виправдати Вашу лінь і не бажання трансформувати і примножувати свої задатки.
  • Фінансового каналу НЕ існує серед тонких планів людини, так як фінансова конфігурація поняття сукупності кармічного плану (каузального), особливостей транзитних потоків в тонкому плані і полях, а також, поточного стану та стану енергоінформаційної структури людини. Відкрити людині те, чого в ній немає неможливо. Хіба що прикріпитиіншу сутність, яка забеспечить гроші. Зате піддавати величезному ризику здоров’я і життя взагалі-запросто. Уявіть собі, що є таке поняття, як канал життєвої енергії – скажімо так, загальна магістраль транзиту енергії. Це величезна траса, зі своїми порядками руху, законом поведінки учасників і ділянок руху, з певними установками і порядком. І раптом, в цю впорядковану систему, а часто- в уражену або деформовану, з важким трафіком та не дуже технічно модними авто – вривається на своїй швидкості руху, в поперек, зовсім чужорідний цій смузі руху, об’єкт. Як Ви думаєте, загальний рух магістралі буде радіти такому гостю?
    Ось і в житті, йдуть люди, зневірені проблемами з фінансами, до таких “магів-умільців”. А ті, в кращому випадку нлп або гіпнозом, в гіршому -ритуалами, такого нахімічать на бідну голову жертви-пацієнта, що потім доводиться буквально виймати з могили людей, які бажають матеріальних благ.
    Будь-яка інформація, яка вноситься в біоенергетичну оболонку Вашого тонкого плану, має величезну важливість для Вашого стану життя і стану речей в зовнішньому і внутрішньому світі. З цього випливає, що потрібно дуже звертати увагу на якістьі різницю того, що вноситься молитвами, замовляннями, талісманами і ритуалами.

Так само, треба добре розуміти, що Ви довіряєте своє майбутнє людині, яка буде впроваджувати чужорідну енергію Вашому полю і його структурі, так само, як і інформацію – якої якості ця інформація, чи не принесе вона Вам шкоди і якої якості сам процес внесення інформації та енергії, а також, якої якості сама людина, що робить що-небудь з Вашим тонким планом?! Адже тійлюдині немає діла до Вашого майбутнього, зате Вам добре відомо Ваше сьогодення і минуле, і за допомогою докладного аналізу і досліджень можна навчиться розуміти свої задатки і відносини з грошима, оцінюючи всю отриману інформацію адекватно.
Існуючі техніки заговорів, крім зв’язування (гальмування) рухомих тонких планів людини, результату більше ніякого не мають. Тобто, замість отримати гроші, Ви отримуєте проблеми зі здоров’ям і життєдіяльністю – може з’явиться втома, апатія, лінь ще більше і хвороби не змусять себе чекати. Або навпаки, після дивного ритуалу з кров’ю і чорними свічками ( “нічого, – думає людина, – сходжу в церкву – зніму гріх, зате гроші з’являться!”) раптом з’являється дивна активність на межі з ейфорією, потім ігроманія, наркоманія або лейкоз, наприклад. Гарні грошенята прибутку? Думайте, перш ніж зробити щось … Завжди думайте.
Так само, в даний час з’явилося безліч тренерів (коучів), фінансистів та економістів, кожен з яких переконує, що саме він надасть “панацею від бідності” … Знаючи тематику таких семінарів і деяких людей особисто, знаю, що методи їх вельми звірячі( біохакінг), швидше за вони вчать культу егоїзму подальшого, або як видавити з навколишніх ресурс життєвої енергії і змусити їх приносити йому в жертву добровільно свої запаси енергії. Це все безглуздо і допотопно, в даний час без Свідомості Творця і Архітектора Буття, людині буде складно вижити, всі подібні концепції швидко відмирають, тому що в них немає головного – Бога. Людей намагаються зробити рабами паперових грошей, замість направити всі потоки на реалізацію задуманого, на благо всього. Чим ширше бажання, тим глобальніше можливості і тим яскравіше перспективи, вузькість мислення більше не працює.Бо гроші це не мета, а інструмент!
Щоб налагодити фінансову сферу, треба насамперед СТАТИ ЧЕСНИМ по відношенню до себе, прийняти, як істину можливого подальшого руху по життю: за допомогою визначення астрологічних компонентів-багатства-бідності-утримання-жебрацтва і т.д. -такі сигніфікації є в гороскопі КОЖНОЇ людини; а також, пройти ряд тестів псіхокармічних, для визначення основних деформацій свідомості, що заважають бути самодостатнім, а вже потім-можливо, багатим.
Будь-яке багатство починається з духовного збагачення – з праці щоденного по виробленню альтруїзму, замість егоїзму, по вихованню достоїнств в собі -у гідних людей-гідне життя. І поняття “гідно” не завжди характеризується рахунком в банку та іншими ознаками схопленого за роги “золотого тільця”; Крім усього, людям шкодить ілюзія про те, що стабільність і конкретність приносять ГРОШІ, це не так. Стабільності взагалі не існує, є лише ймовірності варіантів багатовимірної реальності.
Будь-яка бідність починається з ліні, марнославства і егоцентризму. Потом йде страх бідності або страх багатства … Навіть любов до свободи може перекрити Вашу фінансову сферу … Бідність звичайно не вада, а багатство не прокляття, але випробування для Духу з боку Всесвіту існує і з того і з іншого боку. Я знаю досить людей самодостатніх, які задоволені тим, що у них є. Саме вони є во істину багатими! І, будучи вдячними за наявний ресурс і не прив’язаними до того, чого у них немає, вони цілком досягають кожен раз рівня вище, без паніки і особливої напруги. Просто гармонійно рухаючись по річці життя. Життя одне за одним підносить їм свої дари, тому що найчастіше такі духовно багаті люди проводять весь час у творінні, навіть в рутинних справах, не помічаючи і не беручи участі в паніці і тривозі з приводу постійного здобутку грошей.
Стати багатим можна, головне бажання працювати, в першу чергу з самим собою. Кожній людині повинен бути відомий її головний ворог – вона сама.
Звернутися за допомогою в якості діагностики фінансової конфігурації людини можна вже зараз, для цього існує моя допомога.
Послуга,звичайно, не буде безкоштовною 🙂 зате буде прийнятною за вартістю

Я, звичайно не претендую на істину в останній інстанції, але за результатом консультативної діяльності, можу стверджувати, що є дійсно працюючі принципи, впровадження яких в життя рятує і відновлює роботу і життя людини, в плані фінансової сторони.
Поки що, одна порада: Не треба прагнути бути схожим на іменитих мільярдерів і власників влади грошей в світі, – повторити їх шлях не вдасться, треба шукати СВІЙ ШЛЯХ до розумної взаємодії зі світом.

Comments are closed.