бізнес

Бізнес допомога

Зазвичай бізнес- клас людей, що приходять за допомогою до Майстра практики самі вже є гарними Майстрами у світі бізнесу, але нажаль, в нашому світі багато магії і в бізнесі, і в шоу-бізнесі, і в політиці, і ніби не зручно про це говорити “супер” сучасним людям, “просунутим” про-Західною освітою або космополітичними поглядами на життя, але факти як то кажуть-річ уперта. Є магія, є ритуали, є знищення бізнесу та конкурентів, вистачає і спец. служб на то, і агресивних конкурентів, і просто невігласів. Не тільки людський фактор впливає на бізнес процес загалом, є ще так звані “кармічні” причини успіху або не успіху, фінансового потоку або поломанної енергетики команди. Тож існує декулька рівнів допомоги бізнес-класу:

  • Бізнес – Консультація
  • Трансформація або перезавантаження бізнес процесу
  • Становлення або відновлення бізнес структури (рівень Творця процесу)

Для якісних змін потрібна справжня революція структури та оновлення всіх складових – від лого та веб сайту до аналізу команди та місії компанії з боку відповідності Енергій Божественного Світу.

Запевняю Вас, у світі бізнесу можна жити і творити на благо і з миром, а не тільки за тваринними законами погроз, війни і маніпуляцій, перевірено досвідом багатьох успішних клієнтських кейсів.

Для запису на Бізнес- консультацію звертайтесь будь-ласка до Адміністрації сайту.

Comments are closed.