кодекс

Кодекс

Етичний КОДЕКС

Майстра енергоцелітельства, коректора карми, екзорциста

  1. Суть

Цей документ створений для Майстрів, справедливий і рекомендований для виконання для всіх Майстрів, що пройшли  Посвяту у практики Майстра енергоцелітеля, коректора карми, екзорциста.

Бажано ознайомити кандидата в Майстра до процедури Посвяти, при наявності гострих протиріч або внутрішнього опору з будь-якого пункту Кодексу,  Посвяту такому кандидату краще не проводити.

Цей Кодекс може бути використаний будь-яким Майстром, виділеним в автономну структуру (5 ступінь і вище) за умови внесення змін до назви новоствореної структури, з відповідним коригуванням тексту даного документа.

II.    Місія і статус Майстра

Об`єднана енергоінформаційна структура енергоцелітельства і корекції карми – сукупність Майстрів, об’єднаних спорідненими ідеями і схожими завданнями – служити всім, любити всіх;

Платформа energyhealing.сom.ua є незалежна, виділена в самостійну структуру центру практичної допомоги, сформована під егідою Ієрархії Світла (Об’єднаний Егрегор всіх релігій, Владик всіх Променів Веління і Діяння Творця);

Включає в себе сукупність досвіду Магів, сенсів і Адептів багатьох поколінь.

Структура energyhealing не протиставляє себе нікому і не втручається ні в чиї справи (політика, релігійні організації, кримінал, правосуддя), суперечностей з релігіями немає.

Всі Майстри платформи зобов’язані поважати і дотримуватися всіх законів держав, на території яких вони знаходяться, незалежно від того постійно або тимчасово вони там перебувають;

Вплив на вільну волю будь-якої людини заборонено, як прямо так і не прямо, осуд і прояв невігластва за статевою приналежністю, расової, класової чи релігійної приналежності неприпустимо.

Ми аполітичні, по своїй сутті, і космополітичні, поза часом і простором, тут і зараз.

Для отримання повного тексту Кодексу Майстра звертайтесь будь-ласка до Адміністрації сайту.

Comments are closed.